גולשים כרגע באתר
‏יום רביעי ‏15 ‏אוגוסט ‏2018
הפוך לדף הבית   הוסף למועדפים
משחק הממלכה | פורומים | חדרי משחק | ממלכות אישיות | אוצרות הממלכה | משחקי תפקידים | ממלכות עתיקות | ראשי
צור קשר לוח יד שנייה   חברים באתר   בלוגים   אודות ממלכות   הרשמה   כניסה לחברים
 
צאט הממלכה קוביות משחק - זריקת קוביות פעילויות - משחק הממלכה הודעות פרטיות - חברים פורומים - הודעות אחרונות כרטיס אישי מה חדש באתר?
שלום [אורח] התחבר
 
משחקי תפקידים > דמויות

דארן


29.1.2007

דארן "העין" אח במסדר האצטים


דירוג מאמר
צפיות: 7600
צילום מאת טל צבר- כל הזכויות שמורות לטל צבר
 
דארן "העין"

אח אביר ביחידת הצדק קל הרגל בפיקודו של הלורד-כוהן טרימיאן השלישי(בן למשפחת אצולה מבוססת ולוחם ותיק מלגיונות האש)

אח במסדר המאזניים, הסתעפות ממסדר האם- המסדר האצטי.

מסדר המאזניים צומח מתוך הדת המנחה את המסדר האצטי, ומהווה בעצם הוויתו קיום לפילוסופיה שמאחורי דת המסדר

מסדר המאזניים פועל כאירגון ביניים המאזן בין פעולות הלגיון הלבן ללגיונות האש, כפוף למלך ולסנאט ומשרת פעם כעושה דברו של הביון והמודיעין ופעם משרת בשורות הקדמיות של הקרב, כאשר יחידת קלי הרגל תופסת לה מקום של מוניטיןכיחידת קרב רכובה קשוחה ביותר.

המסדר גם מוציא מבין שורותיו את שומרי הרשומות המלכותיות ומגיסטרים המתפרסים על פני הממלכה.

המסדר בעצם אינו הסתעפות של המסדר האצטי אלא למעשה ,מסדר קדום יותר וקטן בהרבה שהסתפח אל המסדר האצטי, באמצם את האמונה האצטית כשלהם משום הדימיון לפילוסופיה של המסדר.

למעשה ביסודו של המסדר המאזניים עומד הכרה בסדר השורר בעולם ופעולה לקימו, באין רוע אין גם טוב ובין פשיעה אין צורך באלו שיתנגדו לה, כך שכל עוד יש צורך במסדר המאזניים כאירגון שופט ולוחם, יקום אותו דור במסדר שיאמץ לעצמו גישה זו ויפעל לפיה. אך בעיתות שלום המסדר שואף לאיזון הסדר הטבעי של העולם- לפרק עצמו ולהותיר מאחורי אך ורק את הרשומות (ואת האחים המעטים שישמשו כשומרי הרשומות) כעדות לפעולות המסדר.

המסדר אינו פועל כדי לגייס חברים חדשים ואינו מרחיב את עצמו, חבריו מקבלים אימון והכשרה יחד עם חברי המסדר האצטי- מתאמנים בקסרקטינים של לגיונות האש ומוכשרים באקדמיות המיוחדות של הליגיון הלבן. למסדר המאזניים כנסיות מועטות בגודל בינוני המשמשות מקום מגורים לרוב חברי המסדר, ולחלק מהלורדים (שתאריהם ניתנים להם על ידי המלך ולא על ידי המסדר) המקבלים לשכות כבוד, בראש המסדר מכהן הבישופ פיטר דווליאן; חברי המסדר אינם נוהגים להקים משפחות ולקיים שושלות, לכן מי שמצטרף למסדר חי בגפו עד ערוב ימיו או עוזב את המסדר ומקים לו משפחה- לרוב אין הדור הבא מתקבל אל מסדר המאזניים ולכן לעתים סביר יותר לראות אדם שהוא נכד למשרת לשעבר במסדר מאשר את בנו.

סמלו האישי של דארן: עין מוכספת המוטבעת על שריונו, חותמו האישי וכן מספר סיכות גלימה, כמו כן יש לו דגל לרומח הנושא את סמלו שהוא אינו נושא איתו, אלא משמש כקישוט במגוריו במסדר.

כלי נשק ושיריון: לדארן שתי חליפות שיריון מלאות, זהות לחלוטין (אחת נשארת תמיד במגורים) הכוללות שיריון קשקשים ומעליו שיריון לוחות, עליהן טבוע סימלו האישי.

כמו כן בגדי הטקס הרשמיים (שבמעמד מסוים משלבים גם את חליפת השיריון) וכן שתי חליפות בגדים פשוטות של אח במסדר.

לדארן מגן כסוף הנושא את סמל מסדר המאזניים, וכן שתי חרבות ארוכות המותאמות לו אישית (אחת מהמותרות המעטים שרכש לעצמו מהנפחים האומנים בבירה), נדניהן נושאים את עיטורי המסדרים ואת אות האביר הרכוב הטבוע גם בשיריון של סוס המלחמה שלו- החרב המאוזנת (דומה לחרב פיפיות ועליה טבוע אימרה עתיקה שככל הנראה פירושה סדר או איזון).

בנוסף נשקייתו מתהדרת בשני רחמי עץ חפים מעיטורים, רובה קשת קל (שהוא נושא על מתנו השמאלית כאשר אינו רכוב).

נשקו המועדף- "אגרוף הצדק"- פטיש מלחמה מעוצב אישית בעל ראש מפלדה מחושלת כבדה מהרגיל וידית אחיזה בעלת פיתול (מוט האחיזה מגולף מעץ ושזור בפסי פלדה לאורכו) כמעט ולא מורגש ההופך את הנפת הפטיש ללא מאוזנת מאוד לאדם הלא מאומן בנשק זה.

ביוגרפיה מתועדת במסדר:

דארן המכונה גם "העין"- גיל, 35 מהן כ15 שנים בשירות במסדר האצטי, מסופך למסדר המאזניים ומשרת בדרגת סיכון גבוהה ביחידת קלי הרגל. משפחה: לא ידועה, ככל הנראה נספו במהלך פרעות לפני כעשור, שום רשומות משפחתיות או תיעוד על קרובים כלשהם, במידה וימות מצווה דארן את רכושו לאחוות אבירי המסדר ומצווה לשחרר את סוס המלחמה שבאחזקתו- "גנאלאון",במידה ויחזור לאחר מותו, לאחזקת אורוות המסדר.

ככל העולה מן רשומות המסדר העדכניות, דארן שירת עד כניסתו למסדר כחייל פשוט במילציה העממית שהתפרקה. התקדם לנושא כליו של אציל אגררי פעוט מעלה והצליח למצוא את דרכו לתוכנית המגויסים החדשה של לגיונות האש. דארן שירת מאז בחוליות של סוף טיהור טומאת הקוסמים ונמצא בעל כישרון ראוי לציון עם יחידתו במיגור פגעים שעושים להם כמטרה לפגוע בשמו הטוב של המלך לואי ובדת המסדר.

מצער עד מאוד שרוב יחידתו של דארן מעולם לא חזרה מקרבות הסף, אך נראה כי דארן נותר כשיר לשרת וסופח לבקשתו למסדר המאזניים בתפקיד פחות יחסית. זאת לאחר היעדרות של כשבוע במהלך חופשה אותה קיבל, ועליה סירב לדווח את אשר אירע סמוך לכפר הסמוך ליערות. לא נמצאו עדים למעשה המוכנים לפרט את אשר אירע או להסביר את סימני החריכה המעידים על שריפה המקיפה חווה שלמה.

נראה כי האח דארן מסור בכל ליבו למסדר, כושר הלחימה שלו הוא מוכח ללא עוררין ונראה כי אמונתו עזה כנדרש.הוא נמצא ראוי לתואר אביר טמפלר ולקבלת אקרים ספורים של אדמה אותם לא תבע עד עתה.

--הערה-- יש לעדכן את התיק בנושא הקמת יחידת קלי הרגל והשפעתו המשוערת של דארן בנעשה, יש לברר לגבי דרגתו ומידת סמכותו המעשית של דארן ביחידה וכן להעריך מחדש את היקף הפעילויות שהיחידה רשאית לספח לעצמה.

מתוך רשומות אינגיוס לאבירים בשירות פעיל תחת מסדר המאזניים.

מראה: מתקרב לחמש אמות, משקל משוערך ב16 משקולות אבן. מבנה גוף מוצק, צלקות מסוימות לאורך החזה והזרועות שאינן נראות תחת מעטה השיריון. עורו של דארן שחום ושיערו בגוון המתקרב לחום מסופר בקצרה, פניו חפים משיער.

עיניו הם דבר שאינו נעים להתבונן בהן, אולי בשל ההרגשה הלא נעימה שזוג העיניים האפורות האלו מעבירות בכל אדם כאשר הן מתבוננות בו- שוקלות את חייו ומעשיו ברגע אחד.

לדארן תוספת חדשה כתוצאה מעליה במעמדו בשנים האחרונות: נושא כלים לבחירתו אשר משמש כמשרתו האישי בשליחויתיו ומתחזק עבורו את כלי הנשק והשיריון, דואג לסוסו ולאוהל שלו.

דארן בחר לעצמו נער אגררי חסון המתקרב לגיל 16 העונה לשם דייסון, נער ללא משפחה שנלקח תחת חסות המסדר האצטי. דייסון אינו מבריק במיוחד, אך יש לו ידיעה בסיסית בקריאה ואורחות החיים והוא מבצע את עבודתו נאמנה כנושא כלים.

דייסון מצויד בשיריון קשקשים, מגן וחרב וסוס קל ובליבו אמונה יוקדת והערצה למורהו ואדונו- דארן "העין" שמהווה עבורו הוכחה חיה לאידיאלים של המסדר.

שלל ציודו המורחב של דארן אינו מפורט כאן אך מכיל את כל הדרוש לאביר רם דרג במסעותיו כולל אוהל, מספוא לסוסים וציוד הנועד לתחזוקת נשקים וכן מזון שמספיק למספר ימים. דארן מתנזר ממשקאות חריפים לרוב וגם אינו מעשן ולכן אינו נושא טבק וכלי ההצתה היחדים שברשותו נועדו למדורות או לנרות המשמשים לו כאשר הוא כותב מכתבים אל המסדר.

בין חפציו הפרטיים של דארן הראוים לציון נמצאות מספר סיכות בעלות סמלו האישי שהוזכרו קודם לכן, טבעת חותם, מדליון קטן. סכומי הממון היחידים שדארן נושא הם לצרכי המסע ומשכורתו המועטת של דייסון. דארן אינו נוהג לשמור לעצמו את הממון שהוא צובר.

 
דרג את המאמר  דירוג מאמר
מאמר זה לא דורג עדיין ע"י גולשים , היה הראשון לדרג את המאמר
 
הוסף תגובה   |   שלח לחבר תגובות גולשים
למאמר זה התפרסמו 0 תגובות
 
  תגובות  
 
חיפוש מותאם אישית של
חדרי משחק
משחק הממלכה
פורומים
חץ הזמן - סולאר קטאליסט
הורדות למשחק התפקידים חץ הזמן
סולאר קטאליסט מוצרים
הרפתקאות חץ הזמן
כתבות חץ הזמן
קדימונים וטיזרים
חוקרי חץ הזמן
ממלכות עתיקות - הפורטל
דרושים באתר
כתבות
כתבות מתורגמות
סיפורים
מיתוסים
אישים בהסטוריה
הספרייה
ביקורות סרטים
מיניאטורות
גלרית גולשים יוצרים
משחקי לוח וקלפים
מוזיקה
לוח אירועים
ספריית סרטים
קורסים וחוגים
קישורים
משחקי תפקידים
עולמות וערים
מילון מונחים משחקי תפקידים
דמויות
כלי נשק וחפצי קסם
הרפתקאות
משחקי מחשב
הורדות ועזרים
משחקים ברשת
משחקים
אוצרות הממלכה
יריד הממלכה - משחקים
רקעים לשולחן עבודה
שומרי מסך
משחקים סלולאריים
חזיונות וידאו
רדיו - טרובדור
קהילות - משחקי תפקידים
עולמות
כללי
Senctus Bellum
דמויות
סיפורים
גזעים
באנרים
לוח יד שנייה
משכילון
הקליידוסקופ
חברים באתר
  ערוצי RSS
  חיפוש באתר  
 
 
 
 
 
ראשי | אודותינו | כניסה לחברים | הרשמה | תקנון אתר | צור קשר
סרטים | זכויות רפואיות