גולשים כרגע באתר
‏יום רביעי ‏15 ‏אוגוסט ‏2018
הפוך לדף הבית   הוסף למועדפים
משחק הממלכה | פורומים | חדרי משחק | ממלכות אישיות | אוצרות הממלכה | משחקי תפקידים | ממלכות עתיקות | ראשי
צור קשר לוח יד שנייה   חברים באתר   בלוגים   אודות ממלכות   הרשמה   כניסה לחברים
 
צאט הממלכה קוביות משחק - זריקת קוביות פעילויות - משחק הממלכה הודעות פרטיות - חברים פורומים - הודעות אחרונות כרטיס אישי מה חדש באתר?
שלום [אורח] התחבר
 
משחקי תפקידים > הרפתקאות

אי הטירוף רעיון להרפתקאה


26.10.2010
אמנם אחרי זמן רב... אבל הרי לכם קווים מעניינים להרפתקאה .
זו אחת ההרפתקאות הראשונות שרצו בפורטל.

דירוג מאמר
צפיות: 7634

לימים, הייתה יבשת פור יבשה פורייה בעלת קשרי מסחר מעולים עם היבשות המקיפות אותה, החיים היו טובים, אז כן, חלק מהיבשה היה שייך למקדש האופל אך כל זמן שלא הציקו להם, הם לא יצאו במתקפות ענק על היבשה עצמה.

יבשת פור היא איזור מרכזי וחשוב בעולם, השליט של היבשה, "לנגורן" שמו, ידוע כאדם טוב לב וחסיד של אל הירח האפור שידוע כאל טוב.

פור היא היבשה המרכזית מאוכלסת על ידי בני אדם כחלק גדול, גמדים ואלפים, אלה אשר משותפים לתנאי המסחר.

ממערב, ממוקמת יבשה הנקראת "ברקה" המאוכלסת ע"י גמדים תושבי מדבר, מרושעים מטבעם, בצפון ובדרום גזע הברקה, החולש על רוב היבשה, הידוע כגזע מתבודד משאר אומות העולם אך בעל קשרי מסחר טובים עם פור. הברקה אינם מקבלים בחביבות אורחים זרים ושליט היבשה, "גלדומין" שמו, איש יקר לאומה ועושה הכל על מנת להביא לשגשוג ביבשתו הנחשבת גם היא כמצליחה.

בבוקר אפלולי זה שבו אנו נמצאים הכתה שמועה חדה באוזנכם- גלדומין, שליט הברקה נרצח, על פי חקירה ראשונית עלה כי הרצח הוזמן על ידי לנגורן בכדי לפתוח במלחמת השתלטות מצד פור על ברקה.

על מנת לסבר את האוזן, מן הראוי לציין כי פור נשלטת על ידי מועצה המהווה את הסנאט ביבשה והם אלה (כידוע אך לא ידוע, והמבין יבין) שמחליטים מתי עיתות שלום ומתי זמן מלחמה החל... כנראה שזהו הזמן למלחמה.

החיים כמו שהכרתם עד כה מתחילים להשתנות... ההיכרות שהייתה לכם עם אורקים ויצורים למיניהם מתגמדת נוכח העלילה המתפתחת, אנשים מתחילים להיכנס לפאניקה, תוהו מתחיל להיווצר בעיר סרפנטלם, בה אתם נמצאים.

החבורה פגשה שליח בפונדק השכונתי, הוא ביקש מהם להתלוות אליו על מנת שיוכל להסביר להם את פשר המשימה אם יקחו אותה על עצמם.

השיחה הייתה רוויה מתח... קורג לא נתן טיפת כבוד לשגריר שאותו הם פגשו... והוא ממש לא אהב את זה...

המשימה היא- לוודא את הגעתו של השגריר לאי הקבר שם הוא אמור לפגוש את שגריר ברקה ולדון באיזור נטרלי לחלוטין על פרטי הפרשה שבה מואשם לנגורן והסנאט המגבה אותו (או שלא...) בתקווה שהפרשה תסתיים ושלום יוחזר על כנו.

החבורה התארגנה ליציאה, שייט "תענוגות" של יומיים בים הקורני עד לאי הקבר ולפגישה המיוחלת.

בינתיים על האונייה- קורג והקטור נפגשו עם מישהו שבכה להם וזימן שני זומבים שיתקיפו אותם... ההצלחה שלהם הייתה בעור השיניים (הם לא הקליקו נכון על ממשק הקוביות) ואותו הזמן הגמד זגזג מנסה לשמור על שפיות בחדר בין הקאה להקאה...

החבורה הגיעה סוף סוף לאיזור אי הקבר, התכנון היה שהם יובילו סיור "היכרות"/בטחוני על האי לפני העלייה שלהשגריר ואנשיולאי, הזמן היה קצר ולא נותר הרבה ממנו עבור הסיור החשוב. החבורה סיכנה את הזמן ואת עצמם ושלחו משלחת לאי, הגמד זגזג נשאר מאחור כמאבטח אישים לשגריר.

החבורה הגיעה לאי, החלה לסייר וראתה בקתה קטנה בעמק, הם החלו לחקור את הביקתה וסביבתה ומשלא ראו שום דבר יוצא דופן, החליטו לבחון אותה מבפנים... לאחר שנכנסו, לא שמו לב שהדלת ננעלה מאחוריהם, לאחר חקירה, הם מצאו אבן רופפת ומתחתיה כיתוב כלשהו בשפה שלא ידעו לקרוא.

הביקתה החלה לזוז כמו ברעידת אדמה קלה... אט אט הרעידות התחזקו, החבורה החלה לאבד שיווי משקל, הפחד היה גדול, חוסר ההבנה... אחרי כל הסיפורים ששמעו הם כבר ציפו לגרוע מכל....

הרעידות פסקו בבת... הדלת נפתחה ובפתח עמד גרייסיליס, השגריר... הוא זה שלמעשה יזם את כל הרעידות כמבחן לתגובת החבורה... הם לא ממש עמדו במבחן הפחד.

עכשיו, הם מתחילים להעבירזמנם על אי הקבר... הוא אי הטירוף...

חברי המשלחת יצאו לפגוש את משלחתם של הברקה.

אך כאשר הגיעו למקום המפגש ציפתה להם הפתעה- חמשת הגוויות של המשלחת...

באותה העת הגיע אל האי דארן האביר, הוא נפגש עם החבורה וקיווה, בדיוק כמוהם, למצוא תשובה לפשר המעשה.

בינתיים בעת המפגש והויכוחים הרבים הוחלט לגשת לכיוון ספינתו של דארן על מנת להצטייד ולנוח לקראת המסע הבא או המשך המחקר, אך אבוי... ספינתו של דארן נעלמה מהשטח... הרבה שאלות החלו לצוץ פתאום.

או אז החלו השמיים להתכסות עננים במפתיע ולקבל צורה מוזרה... צורה של סמל מסדר הנסדיים... מסדרו של איליאן...

גרייסיליס החליט לעקוב אחרי הסמל וכל המשלחת אחריו, כאשר הגיע הסמל ליעדו ביקש גרייסיליס מחברי המשלחת להשאר מאחור בעוד הוא צועד לעבר הסמל...

משהו או מישהו קם מהעפר בגודל של פי שלוש מגובהו הרם של גרייסיליס וקבר אותו יחד עימו באדמה החרוכה של האי.

ההחלטה של בחרי המשלחת באותו רגע ההלם הייתה לפנות חזרה לביקתה שבהם היו בהתחלה ומשם החלו העיניינים להסתבך... נייט'ול סמוג החל להשתגע ולשמוע קולות מוזרים בראשו אזר שיכנעו אותו לעשות דברים של רצה... הוא וקורג נכנסו לבקתה למורת רוחם של שאר חברי המשלחת הנותרים, דארן ניסה להוציא אותם אך לשווא...

לאחר זמן מה דארן נכנס לביקתה בניסיון נואש אחרון להוציא את קורג ונייט'ול משם, לאחר שיצאו, ראה דארן מחזה שנחרט בראשו לעד- שתי דמויות שאחת מהן הוא חושב שדומה לגרייסיליס אשר מזמרות את כישוף "זימון גיהינום" שעליו הוא רק שמע בילדותו.. סיפור שמספרים לילדים לפני שינה בכדי שישארו ילדים טובים ואם לא יבוא "האיש הרע" ויעשה את הפזמון הנורא... דארן "בלע את לשונו" ההלם היה גדול והכאב עוד יותר גדול מנשוא... מי מעז לעשות דבר שכזה מי רוצה למחוק את כולם ואת עצמו מהעולם הזה?
  
לאחר שראו את המחזה הנורא הזה הכל נעלם... הם יצאו מהביקתה ובעודם פוסעים בחוץ מצאו משהו מנצנץ באדמה.
לאחר חפירה קלה הם גילו עצם מתכתי עם קצוות משוננים... הם חפרו יותר עמוק ומצאו כוכב שחר כפול.
בלייז (מכשף בעל יכולות שליטה באש) הרים את החפץ והעביר אותו לקולוהין (לוחם. די דומה לויקינג), קולוהין נכנס לבקתה ושם גילה מחזה חדש ואך מרגיע אך לא מובן:
דמות אציל יושב על כסא מהודר והלה החל לדבר עם קוהולין- הוא שאל אותו מה מעשיהם במקום זה... לאחר שיחה קלה כאשר הזמן למעשה עצר מלכת בסביבה של קולוהין, האציל אמר לקולוהין לברוח מהאי ונתן לו גם כיוון כללי ואז נעלם ואיתו גם כוכב השחר.
הזמן המשיך לתקתק והחבורה שלנו יצאה לאזור המפלט שם חיכו להם אנשים מסדר החץ שבאו להציל אותם מאי הטירוף.
אנשי מסדר החץ העלו את החבורה על ספינה אשר לקחה אותם ליבשה המערבית הלא היא יבשת ברקה שם הם פגשו בשנית את גרייסיליס את גולל בפניהם את הסיפור המלא, אחד הדברים החשובים ביותר שגילו הוא שלמעשה הם כולם צאצאים של הנסדיים ויתרה מזו - גרייסיליס הוא למעשה סבו של איליאן.
המחזה שנצפה בבקתה של שני אנשים שמזמרים את כישוף "זימון גיהינום"... היה נכון הוא אך אלו היו איליאן וגרייסיליס כאשר גרייסיליס למעשה מנסה למנוע מאיליאן לסיים את המזמור ולזמן גיהינום על פני האדמה.
גרייסיליס הוא אדם טוב, ממיסדיי מסדר החץ, איש עתיק יותר מאיליאן, סבו, אך מתנגד גדול לפועלו, הוא לעולם לא יהרוג את הנכד שלו אבל יעשה הכל בכדי לעצור בעדו מלעשות דברים איומים לעולם בו הוא חי.
אך לא בטוח שזה דו כיווני...
 
 
דרג את המאמר  דירוג מאמר
מאמר זה לא דורג עדיין ע"י גולשים , היה הראשון לדרג את המאמר
 
הוסף תגובה   |   שלח לחבר תגובות גולשים
למאמר זה התפרסמו 1 תגובות
 
  תגובות  
  בשעה טובה ומוצלחת
yosimoshe   - ‏26/‏10/‏2010 19:40 
1.
 
חיפוש מותאם אישית של
חדרי משחק
משחק הממלכה
פורומים
חץ הזמן - סולאר קטאליסט
הורדות למשחק התפקידים חץ הזמן
סולאר קטאליסט מוצרים
הרפתקאות חץ הזמן
כתבות חץ הזמן
קדימונים וטיזרים
חוקרי חץ הזמן
ממלכות עתיקות - הפורטל
דרושים באתר
כתבות
כתבות מתורגמות
סיפורים
מיתוסים
אישים בהסטוריה
הספרייה
ביקורות סרטים
מיניאטורות
גלרית גולשים יוצרים
משחקי לוח וקלפים
מוזיקה
לוח אירועים
ספריית סרטים
קורסים וחוגים
קישורים
משחקי תפקידים
עולמות וערים
מילון מונחים משחקי תפקידים
דמויות
כלי נשק וחפצי קסם
הרפתקאות
משחקי מחשב
הורדות ועזרים
משחקים ברשת
משחקים
אוצרות הממלכה
יריד הממלכה - משחקים
רקעים לשולחן עבודה
שומרי מסך
משחקים סלולאריים
חזיונות וידאו
רדיו - טרובדור
קהילות - משחקי תפקידים
עולמות
כללי
Senctus Bellum
דמויות
סיפורים
גזעים
באנרים
לוח יד שנייה
משכילון
הקליידוסקופ
חברים באתר
  ערוצי RSS
  חיפוש באתר  
 
 
 
 
 
ראשי | אודותינו | כניסה לחברים | הרשמה | תקנון אתר | צור קשר
סרטים | זכויות רפואיות