גולשים כרגע באתר
‏יום שני ‏16 ‏יולי ‏2018
הפוך לדף הבית   הוסף למועדפים
משחק הממלכה | פורומים | חדרי משחק | ממלכות אישיות | אוצרות הממלכה | משחקי תפקידים | ממלכות עתיקות | ראשי
צור קשר לוח יד שנייה   חברים באתר   בלוגים   אודות ממלכות   הרשמה   כניסה לחברים
 
צאט הממלכה קוביות משחק - זריקת קוביות פעילויות - משחק הממלכה הודעות פרטיות - חברים פורומים - הודעות אחרונות כרטיס אישי מה חדש באתר?
שלום [אורח] התחבר
 
פרופיל
The Devil
אממ... שלום? טוב אני בן אדם סיפמתי (לרוב), עד כמה שידוע לי אני מכדור הארץ ו... מה לעזאזל אני יכול להגיד?! אה! אני אוהב לעצבן אנשים! (אנשים יש נטייה מוזרה לכתוב את זה על עצמם...) ועוד דבר גיליתי שאני שונא ילדים קטנים שבוכים זה מעלה לי את הפייוזים!
שלח הודעה
בלוגים אחרונים
כותרת בלוג
הדמות שלי-הנסדיים
אלורוס המלחמה הגדולה פרק 3
בני הדרקון
אלורוס- המלחמה הגדולה
מכשף המוות המשך (4)
מכשף המוות המשך(3)
מכשף המוות המשך
עולם המשפט
מכשף המוות
השטן
 

קהילות - משחקי תפקידים > סיפורים

אלורוס-המלחמה הגדולה פרק2


6/14/2007

סיפור על האביר שהשתתף באחת המלחמות הגדולות בהיסטורה.


דירוג מאמר
צפיות: 7532

"חיילים לקום מיד! יש לנו קרב לפנינו!" צעק המפקד החיילים קמו מיד והתכוננו לקרב שיבוא עם מסע ארוך. שוב נשמעה צעקה "קומו מהר! האויב לא יחכה לנצח!". אלורוס כבר היה באמצע הלבשת השריון על גופו הוא ראה את חברו לאתנוס כבר מסיים ללבוש את שריונו ויצא, כמובן, ראשון אל הרחבה שם נעשים המסדרים. לאחר זמן מה כולם התאספו ברחבה כשהם מוכנים לגמרי עם חרבות מגנים ושריון, נאסר לקחת תרמיל גדול אלא רק תיק קטן עם חפצים אישיים וחשובים. לאחר שכולם היו מוכנים צעד המפקד נילור בין השורות ובחן את החיילים מידי פעם הוא תיקן משהו אמר משהו ואז הוא הגיע לאלורוס הוא בחן אותו לאט לאט בוחן כל פרט ופרט אלורוס עמד דום מתוח וחיכה שהוא יסיים "יפה מאוד" אמר המפקד ופנה ממנו למשהו אחר אלורוס נשם לרווחה וחיכה לפקודה שתתחיל את המסע אל הקרב... הרעיון היה לעבור דרך רכס הרי אלקרטה שנמצאים לפני העיר אלטנה שהיא עיר מרכזית שלפי מידע מודיעיני עומדת להיות המטרה הראשונה, לחכות שם לאויב ולהתבצר ככל האפשר כך יהיה יתרון לכוחותינו עוד יתרון הוא שבהרים האלו יש מערות רוב הצבא יחכה לאויב ואחרי שהוא יבלום אותו חיילים יצאו ממערות ויתקפו מאחור. התכנית נשמעה לאלורוס טובה והוא חשב שהיא תעבוד וכך התחיל  המסע הארוך והמייגע אל הקרב. לאחר שבוע של הליכה מפרכת הם ראו סוף סוף את רכס ההרים אלקטרה ושם את ההר הנבחר שעליו הם החליטו להתבצר לאחר עוד חמישה ימי הליכה הם הגיעו למרגלות ההר כאן התחיל החלק הקשה באמת של המסע העגלות נתקעו ובגלל זה הם היו צריכים לפנות את כל מה שהיה לפני העגלות, ואז לאחר שלושה שבועות מפרכים הם הגיעו לנקודה עליה הם בדיוק תכננו להגיע. לאחר שהגיעו לפסגה הם שרו שיר קרב של האבירות:

"האור צועד קדימה ומביס את השחור!

האור נלחם בשם האל של הטוב!

 

את אויבנו נביס...

את האור לכאן נחזיר!

 

אז ברחו ממנו כל פועלי זדון

ותבקשו רק מחילה!

אז תשנו מיד החלטתכם וחזרו אל

האל הרע!"

 

ככה הם שרו את השיר שוב ושוב ורוממו את רוחם ושמחו על ההישג הגדול שתו קצת ונהנו אבל בתוך כל ההנאה והשמחה כל אחד ידע שזה לא ימשך זמן רב...

ואז אחרי כחצי שעה של כיף הגיע המפקד נילור ואיתו סגנו וורנן אף אחד לא אהב את וורנן הוא היה חלקלק ותמיד חיפש איך להתקדם ולעלות בסולם הדרגות לא משנה איך, אף אחד לא אהב אותו וגם לא כיבדו אותו וגם הוא לא אהב אנשים אחרים אבל יותר מכל הוא שנא את אלורוס, הוא לא חשב שהוא צריך להיות באבירות והוא כל הזמן התנגד. כך הם הסתכלו על החיילים שהסתדרו מיד בשורות, הם הסתכלו על כולם אחד אחד עד שוורנן הסגן הגיע לאלורוס והסתכל עליו בבוז בולט וגלוי שכולם שמו לב לכך. לאחר מעט זמן המפקד התחיל לתת פקודות: "אני יחלק אתכם לשתי פלוגות פלוגה א' ופלוגה ב' פלוגה א' תתחיל לבנות בצורים ותעשה מה שאפשר פלוגה ב' תחפש מערות להתחבאות בהם פלוגה א' תהיה גולה יותר עכשיו הנה החלוקה..." אלורוס נבחר לקבוצה א'. הם התחילו בכך שהם תקעו יתדות שגולפו בקצה על מנת לעצור מעט את ההסתערות לאחר מכן הם בנו חומה נמוכה מאבנים כדי לשמש לקשתים ירי בטוח יותר הם גם הצליחו לבנות מהרבה מאוד אבנים ומעט עצים מגדלי צופים כדי שהם יוכלו לדעת מתי האויב. אבל הייתה בעיה לא ממש חשובה אבל מציקה האויב החליט שיותר בטוח לחכות ולא להגיע אל המקום שהם בחרו אפילו השליחים שנשלחו על גבי סוסים לא ראו כלום וכולם התחילו לדאוג "רימו אותנו!" "זה מלכודת!" "חייבים ללכת לתקוף אותם ולא לחכות לה פה!" "צריך למצוא מקום אחר להתבצר" עד שהמפקד קם ואמר "טוב כנראה יש לנו זמן אבל אנחנו נמשיך לחכות!"

כולם התחילו ארגן הרבה סלעים גדולים לדרדור כדי להרוס את ההסתערות, הפחד והבלבול יהרוס להם והם לא יצליחו להסתער וכך הם ייאלצו להתארגן מחדש. לאחר עוד שבוע של שקט הלכו לישון כרגיל ואז פתאום באמצע הלילה נשמעה תקיעה בקרן כל המחנה קם מיד והלך לראות מה קרה מה שהם ראו היה נורא אלפי אורות קטנים של לפידים, את הצבא עצמו אי אפשר היה לראות כי הוא היה שחור לגמרי כמו הלילה ועכשיו כולם התחילו להתכונן באמת... אף אחד לא הסכים לישון וגם אם הוא רצה הוא לא היה מצליח הם פשוט ישבו וצפו בחוסר אונים בגוש המוות הזה מתקרב לאבריהם לאט לאט. אבל להם עדיין היו כמה יתרונות צבא לוחמי המוות היה אולי רב וגדול מהם אבל לאבירי האור היה משהו שמעולם לא היה ללוחמי המוות נשק סודי ורב עוצמה הנקרא סדר, ארגון וסדר היו כמה מהדברים החשובים ביותר במסדר האבירות שהיו כבוד, אומץ, סדר ורחמים. רק בבוקר אפשר היה לראות זה היה כמו לילה מהלך באמצע היום וכך הם חיכו וחיכו...

עוד שבוע ולוחמי האופל כבר היו בתחילת הטיפוס על ההר לאחר שעה של טיפוס מצד האויב צעק המפקד: עכשיו יחידת הפרשים אתם יוצאים למשימה על מנת להאט את האויב תכו מהר וחזק ותחזרו ברור?!" וכל היחידה צעקה ביחד "כן המפקד!". אלורוס וכל הצבא חיכו כמה זמן במתח עד שהם שמעו צעקה: "חזרנו!" כולם הסתכלו מיד אל כיוון הצעקה וראו את הפרשים חוזרים. "איך הייתה ההתקפה?" שאל נילור המפקד, "היא נעשתה יפה מאוד לא איבדנו לוחמים. תקפנו אותם עם כמה חצים הסתערנו על הקווים הראשונים בחרבות וחזרנו לבסיס" יפה מאוד עכשיו חיילים תלכו לישון ותישנו טוב כי עד מחר הם כבר יכולים להגיע לפה..."                         

 

 

 

 

המשך יבוא...

 

 
דרג את המאמר  דירוג מאמר
מאמר זה לא דורג עדיין ע"י גולשים , היה הראשון לדרג את המאמר
 
הוסף תגובה   |   שלח לחבר תגובות גולשים
למאמר זה התפרסמו 5 תגובות
 
‏20/‏06/‏2007 08:43  מאת: The Devil
מה אתם חושבים על הסיפור
זה יעזור לי מאוד אם תגידו לי מה לשפר...
‏26/‏06/‏2007 16:58  מאת: The Devil
זה היה נחמד מאוד אם הייתם מגיבים :)
‏15/‏07/‏2007 19:28  מאת: הפיה הטובה
קודם כל
אני חייבת לציין שנושא שגיאות הכתיב שלך ממש אבל ממש השתפר, חוץ משגיאה אחת או שתיים לקראת הסוף, אבל אתה חייב לשים פסיקים ונקודות במשפטים כי החוסר שלהם די מפריע לקריאה רצופה. דבר שני, הסיפור מעניין ובעל פוטנציאל, אבל הייתי מצפה לקרוא תיאור קצת יותר מפורט על ההתקפה שתארת לקראת סוף הסיפור... בנית את המתח שהגיע לשיאו בסוף הפרק אבל לא מימשת אותו.. קצת התאכזבתי ..
‏15/‏07/‏2007 21:07  מאת: The Devil
כמובן
אני מודע שלא הרחבתי על ההתקפה כי היא לא הייתה חשובה זה רק כדי להראות רצת טקטיקה ואסטרטגיה (שדרך הגב היה לי עוד המון אבל לא הוספתי כי זה היה קצת מיותר) והמתח נוצר בכוונה
‏19/‏07/‏2007 08:15  מאת: misent
אמנם לקח לי הרבה זמן
אבל בסוף הגעתי לזה ואני אציין שאתה באמת מצליח להתקדם יפה ואני חושב שאתה בהחלט נותן סיפור יפה.
אני מסכים עם הפיה בנושא השגיאות אבל אני רואה שאתה עובד על זה.
תמשיך ככה! כל הכבוד.
 
ראשי | אודותינו | כניסה לחברים | הרשמה | תקנון אתר | צור קשר
סרטים | זכויות רפואיות