גולשים כרגע באתר
‏יום שני ‏16 ‏יולי ‏2018
הפוך לדף הבית   הוסף למועדפים
משחק הממלכה | פורומים | חדרי משחק | ממלכות אישיות | אוצרות הממלכה | משחקי תפקידים | ממלכות עתיקות | ראשי
צור קשר לוח יד שנייה   חברים באתר   בלוגים   אודות ממלכות   הרשמה   כניסה לחברים
 
צאט הממלכה קוביות משחק - זריקת קוביות פעילויות - משחק הממלכה הודעות פרטיות - חברים פורומים - הודעות אחרונות כרטיס אישי מה חדש באתר?
שלום [אורח] התחבר
 
פרופיל
רונן וולרי
שלח הודעה
בלוגים אחרונים
כותרת בלוג
 

קהילות - משחקי תפקידים > סיפורים

פאן פיקשן


6/12/2007
המשך דמיוני ל"הארי פוטר והנסיך חצוי הדם" .
נ.ב זה הבלוג הפעיל-למי שרוצה לדעת.
אנחנו נעדכן כל יומים שלושה את הפן פיקשן, נשמח אם תקראו ותגיבו.
 
 
 
 
 

דירוג מאמר
צפיות: 7540
 
פרק 4
 
שדפק על הדלת של משפחת דארסלי ליבו של הארי פעם. הוא לא היה בטוח עם זה היה בגלל שהוא התרגש לראות אותם או בגלל שהתרגש שלא יצתרך לראות אותם יותר לעולם. זאת הפעם האחרונה שהארי יבקר פה. דאדלי פתח את הדלת ברעש והעיר את הארי ממחשבותיו, דאדלי נראה שמן יותר מאי פעם. :" צעקה איומה נשמעה מפיו, "אמא, זה פוטר המסריח!!!!! " הארי." ענתה בקרירות פטוניה, דודתו. " בדיוק בזמן לארוחת הצהריים, לך תכין משהו נורמלי." ציוותה עליו. " קפצי לי, לא באתי בשביל זה." ענה הארי" היום זה היום האחרון שלי פה, אני רוצה לדעת הכל, אבל הכל על אמא שלי, ומאוד כדאי לך לספר כי אני יכול להשתמש בכישופים גם מחוץ לבית הספר עכשיו. ספרי הכל בלי להחסיר פרטים!" " אבל אני לא..." התחילה לגמגם פטוניה שראתה את שרביטו של הארי עולה. " שקרנית. ספרי הכל!" צעק הארי. דאדלי ניסה להסתתר במסדרון אבל היה שמן מכדי לעמוד בו בצורה נוחה ולכן נאלץ לצאת לחדר האורחים ולעמוד ליד אמו. פטוניה התחילה" הורי, ג'ון ואליזבת אוונס, לא היה שום קשר דם עם קוסמים עד שנולדה אמך. בהתחלה לא ידענו שהיא...מכשפה...אבל כבר שהייתה קטנה קרו דברים מוזרים מאוד ואז בגיל 11 הגיע המכתב מבית הספר הזה שלך. אף פעם לא אהבתי אותה בתור אחות והמכתבים גרמו לי לשנוא אותה עוד יותר ובנוסף לכך ההורים שלי מאוד אהבו את העובדה שהיא מכשפה. על שהותה בבית הספר אינני יודעת דבר ושהייתה בבית לא דיברנו כלל. כעסתי עליה שהיא קבלה את הכוחות ואני לא. בגיל 17 היא עזבה את הבית והתחתנה עם ג'יימס פוטר." סיימה דודתו. " את כל זה אני יודע אני רוצה לדעת דברים אחרים". אמר הארי " אבל אני לא יודעת דברים אחרים..." ענתה פטוניה. " אהה דרך אגב איפה ורנון?" התעניין הארי. " הוא בכנס מגרסות נייר הבין לאומי". אמרה פטוניה. " ולעינייננו, אם אין לך שום קשר לעולם הזה ואינך יודעת עליו דבר איך בדיוק קיבלת צרחן? שאל הארי. " זה היה מהמנהל....ממבלדוק." " דמבלדור" תיקן  אותה הארי. " הוא שלח לי את הצרחן כדי להזכיר לי שבגיל 17 תהפוך לקוסם בוגר ולא תצתרך לגור כאן יותר וגם בגלל הכישוף שאמך כישפה אותך בו..." " גם את זה אני יודע...אין לך עוד משהו?" שאל הארי. " כבר אמרתי לך אני לא יודעת דבר על העולם שלכם. ותמיד נמנעתי מהקשר עם אמך. " טוב ותזכרי עם נגלה את טועה זה לא יהיה נעים.." הוסיף הארי. " טוב..." אמרה בפחד פטוניה. " אתה הולך עכשיו?" שאלה. " כן, שלום ולא להתראות." הוסיף הארי ויצא בתריקת דלת. הוא היה מאושר שסוף סוף עמד מול פטוניה בקשיחות ולא נעלץ לעשות עבודות בית מגעילות, הוא לא הצטער אפילו לא לרע שלא עזב את בית דודיו לתמיד.
 
 
 
 

 
 
פרק 3
 
הארי התעורר למשמע צרחותיה של ג'יני.:" מה אני אלבש?" הארי נזכר שהיום החתונה של ביל ופלר. כעבור כמה שעות התקיימה החתונה, הארי לא יכל להתרכז בחתונה עצמה. עוד חלום. אבל הפעם באמת משמעותי, הארי ידע זאת. האדם היחיד שהוא יכל לדבר איתו על החלום היה דמבלדור אבל הוא איננו עוד. הוא לא בטוח שרון והרמיוני יבינו אותו. פתאום הבזיק בו רעיון, הוא חייב להשיג תמונה של דמבלדור מהוגוורטס. כך הוא יוכל לדבר ולהיעזר העצותיו החכמות. אחרי החתונה הארי לקח פיסת קלף והחל לרשום.
 
פרופסור מקגונגל היקרה,
אני לא יודע עד כמה דמבלדור שיתף אותך לפני מותו,
אך הוא ואני התחלנו מסע להשמדת ההורוסקרוסים של וולדמורט.
לא אפרט על עך יותר מידי.
רציתי לדעת האם יש דרך בה תוכלי להעביר לי תמונה של דמבלדור?
זאת תהיה הדרך היחידה בה אוכל לדבר איתו ולהיעזר בעצותיו החכמות
למציאת ההורוסקרוסים.
                                                   תודה מראש, הארי פוטר.
 
לאחר מכן גלגל את הקלף וחתם אותו בחותמת שעווה. הארי ירד למטה ארז את חפציו וביקש ממשפחת וויזלי את הינשוף שלה לשלוח את המכתב. :" למי המכתב?" שאלו רון הרמיוני וג'יני פה אחד. :" בואו נעלה למעלה ואני אסביר לכם." ארבעת החברים עלו לחדרו של רון , הוא פתח את המגילה בזהירות ונתן לשלושתם לקרא את המכתב." אני אסביר לכם הכל שאחזור, אני צריך לבקר את הדארסלים בפעם האחרונה. חתם שוב את המכתב והלך.
 
 

פרק2
גברת וויזלי חזרה לחדר המטבח, כולם כבר היו מאורגנים לקראת היציאה.  גברת וויזלי חילקה אבקת פלו. הארי ניסה ראשון, האו נכנס לאח זרק אבקת פלו וצעק" למחילה". שום דבר לא קרה. הוא צעק שוב," למחילה",אבל עדין הארי נשאר יושב באח עם קצת אבק על הראש. גברת וויזלי שאלה את הארי:" למה אתה מחכה, חמודי?"
"אהה..אני לא ממש מצליח..."השיב הארי :" תן לרון לנסות..". רון נכנס לאח  פיזר אבקת פלו וצעק :" למחילה!"כלום לא קרה." אולי נחסוך בזמן ונתעתק?" שאלה גברת וויזלי. :" הם מחכים לנו הרבה זמן. שנגיע נברר עם ארתור אם סגרו את רשת הפלו ולא הודיעו". הוסיפה. :" למה נראה לך שסגרו אותה?" שאל הארי. " האריל'ה בימים כאלה אין לדעת למה לצפות". גברת וויזלי התעתקה עם הארי ורון למחילה. העולם התהפך והם הופיעו במחילה, משקפייו של הארי נפלו וונשברו. הארי ראה שני כתמים רצים לעברו ומזנקים עליו ועל רון. אלה היו הרמיוני וג'יני." תנו לי רק להרים את המשקפיים"ביקש הארי. " אוי שיט, שוב נשברו!" הוסיף הארי. "אהה רק שנייה..אמרה הרמיוני"." זה בסדר אני יכול לתקן את המשקפיים שלי בעצמי!" אמר הארי. " כן , צודק". ענתה הרמיוני תוך כדי חיבוק. שהציץ בשעון של משפחת וויזלי גילה שכולם בסכנת חיים. : היי הארי!!" נשמע קולו של ארתור. " שלום, ארתור". " הרמיוני, אנחנו צריכים לדבר איתך!" התחילו הארי ורון. " למה רק הרמיוני תמיד?" רתנה ג'יני. " בסדר את גם יכולה לבוא". הוסיף הארי.ארבעת החברים עלו למעלה לחדרו של רון." שמעי היה לי חלום מוזר" התחיל רון. " על וולדמורט?" המשיכו הרמיוני ג'יני. " גם אנחנו חלמנו." הוסיפו שתיהן.\רון סיפר על חלומו בלהט. " מה ?" נדהמו כולם. "גם אותי העירו לפני הסוף!" אמרה הרמיוני. " וגם את ג'יני. ארתור העיר אותנו." המשיכה. הארי התערב." אז סיכמנו?. הולכים למכתש גודריק. אחרי החתונה. נשמיד אותם ונחסל אותו.
 

 
 
פרק 1
 
היום בכיכר גרימולד 12 לא היה שמח בכלל,למעשה הכל היה ככה מאז שדמבלדור נרצח.הארי התעורר משנתו הטרופה בצרחות אימה. שוב חלום רע, כרגיל על הרצח של דמבלדור. הרגע הנורא מזוויע אותו כל פעם מחדש. זאת הייתה הוכחה לכך שהארי צדק, סנייפ נשאר אוכל מוות. הארי ירד ממיטת הקומתיים שלו. שוב רון נוחר. " איך הוא יכול לישון ככה?" חשב לעצמו הארי. הוא הציץ בשעון החדש,שקנו לו רון והרמיוני ליום ההולדת, למטה נשמעה המולת בוקר, הארי ירד למטה. " הו האריל'ה" צעקה גברת וויזלי בזמן שדחפה כריך לפיו של הארי." האריל'ה תעיר את רון , אנחנו עוזבים למחילה." בזמן שלעס את הטוסט עינו של הארי קלטה תזוזה חשודה בכיוון האח. לרגע נראה לו שהפחמים זזו ממקומם. הוא בלע את הטוסט במהירות ועלה לחדרו שלו ושל רון.
רון כבר לא נחר, הוא הזיע כמו מטורף וזז מצד לצד. הארי העיר את רון, רון התחיל למלמל משהו ואז צרח צרחות אימה. " רון! תרגע!" הרגיע הארי את רון. רון המשיך לצרוח וניסה להגיד משהו בין כל הצרחות:" אהה....לא...למה? למה?..." הארי לא הבין במה מדובר, :" למה למה?? למה הערת אותי?" צרח רון.
" כי זה התפקיד שלי לצרוח כמו משוגע מחלומות רעים!" השיב הארי בצחוק." על מה חלמת?" שאל הארי. " וולדמורט...הוא וסנייפ הלכו..." התחיל לספר רון. " רון אתה אמרת את השם של וולדמורט!" " הם הלכו ביחד, היה להם קלף...לא ראיתי מה כתוב. הם הלכו ביחד, בכפר קטן בין הרים. מסביב הכל היה שומם וחשוך, לא אנשים ולא בתים, רק טירה. הם הלכו לעבר הטירה ושהגיעו לשם מישהו פתח את הדלת. הם נכנסו ובפנים הייתה אלומת אור קטנה כנראה מגחלים שרופים.....ו....ו..." ניסה רון להיזכר. " ואז......| קידם אותו הארי.
יש לך מזל שזה רק חלום רון, אבל גם שם לא נעים לראות את סנייפ. השיחה נקתעה בצרחותיה של הגברת וויזלי  " רונאלד וויזלי! רד מיד למטה או שלא תספיק לאכול לפני שנצא. אנחנו לא נחכה לך!" בדרכם למטה הארי שאל את רון לגבי השם של וולדמורט. |איך זה שפתאום אמרת את השם של וולדמורט? אתה אף פעם לא אומר אותו!"
אחרי שדמבלדור מת התחלתי לזלזל בו ובסנייפ. הנה אני אגיד את זה שוב: וולדמורט, וולדמורט ,וולדמורט, וולמדורט" ביינתים הם הספיקו להגיע למטה וגברת וויזלי נבהלה מהשם. " רונאלד איך אתה מעז להגיד את השם?" " ועוד בימים כל כך אפלים." צרחה עליו אמו של רון. " תביני אמא , דווקא בגלל שאלו ימים אפלים אנחנו צריכים להראות לו שאנחנו לא מפחדים ממנו יותר!" גברת וויזלי השתתקה והחמירה פנים." דרך אגב איפה הרמיוני?| שאל הארי. " הרמיוני מחכה לנו במחילה יחד עם ארתור." אלו היו מילותיה לפני שהלכה להביא אבקת פלו.
 
דרג את המאמר  דירוג מאמר
מאמר זה לא דורג עדיין ע"י גולשים , היה הראשון לדרג את המאמר
 
הוסף תגובה   |   שלח לחבר תגובות גולשים
למאמר זה התפרסמו 14 תגובות
 
‏13/‏06/‏2007 11:57  מאת: misent
מעניין...
חוץ מאיזה שגיאת כתיב אחת או שתיים...
הרעיון ממש מעניין ואני מקווה שלא ייפסק בזה... תמשיכו לעדכן...
‏13/‏06/‏2007 12:18  מאת: skimhi@gmail.com
מעניין יהיה לקרוא
את הארי פוטר ורוחות המוות, שיוצר לאור ביולי.. ולראות אם אתם באותו "ראש" :)
בכל מקרה נסיון לא רע להמשך דמיוני.. מי יודע אולי תהיה ג'י קי רולינג הבא...:)
‏13/‏06/‏2007 14:39  מאת: ולרי ורונן
תודה על כל התגובות אבל יש לי תיקון, אנחנו שני אנשים לא אחד....
‏13/‏06/‏2007 20:00  מאת: הפיה הטובה
ולרי ורונן -
רעיון נחמד לנסות ולהמשיך באופן דמיוני את הסיפור... מעניין לאיזה כיוונים תמשיכו איתו..
‏14/‏06/‏2007 10:14  מאת: רונן וולרי
תודה על התגובות
אנחנו ממשיכים כל יום את הבלוג, והיום נפרסם את ההמשך שעד עכשיו כתבנו. תודה רבה על התגובות[=!
‏14/‏06/‏2007 12:11  מאת: ארטמיס השלישית
הפאן פיקשן
וואו!! ממש אהבתי..
תמשיכו ככה גיי קיי רולינג השניים!!
=]..
‏18/‏06/‏2007 20:26  מאת: קורלון לארתיאן
רעיון נחמד
וגם התוכן ממש לא רע ודווקא טוב.....
אם תזכו לקבל מחמאה מהביקורתן זה יהיה הישג עוד יותר גדול
אחלה בלוג.
‏19/‏06/‏2007 10:29  מאת: misent
חסרה לי תמונה
מאוד חסרה לי איזו תמונה מאפיינת לבלוג הזה.
אולי זו פסיכוזה שלי אבל ממש חסר...
‏20/‏06/‏2007 11:19  מאת: הפיה הטובה
Very Nice :)
‏20/‏06/‏2007 22:28  מאת: רונן וולרי
ל MISENT
אפשר לפרט על רעיון התמונה.? זאת אומרת מה הכוונה בתמונה? תמונה שתתאר את הסיפור שלנו ואם כן אז פשוט פרט קצת יותר.. תודה.
‏21/‏06/‏2007 07:43  מאת: misent
תמונה
כל תמונה לא משנה לי איזה, אולי משהו שקשור להארי פוטר או סתם תמונת נוף, מה שבא לכם. פשוט תראו שלרוב הבלוגים יש תמונות, אני לא אומר שיש לכולם אבל לרובם יש, אז תוסיפו משהו.
אגב, אתם משתתפים במסדרים?
‏02/‏07/‏2007 11:48  מאת: אמי"ש המאמי"ש
gorjas
1-0-0-מ-ם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!מדהיםםם תמשיכו כך... :-)
‏12/‏07/‏2007 10:33  מאת: שחקן
מחכה להמשך :)
‏29/‏07/‏2007 16:09  מאת: הפיה הטובה
שכחתם אותנו??
האם מתוכנן המשך?
 
ראשי | אודותינו | כניסה לחברים | הרשמה | תקנון אתר | צור קשר
סרטים | זכויות רפואיות