גולשים כרגע באתר
‏יום שני ‏16 ‏יולי ‏2018
הפוך לדף הבית   הוסף למועדפים
משחק הממלכה | פורומים | חדרי משחק | ממלכות אישיות | אוצרות הממלכה | משחקי תפקידים | ממלכות עתיקות | ראשי
צור קשר לוח יד שנייה   חברים באתר   בלוגים   אודות ממלכות   הרשמה   כניסה לחברים
 
צאט הממלכה קוביות משחק - זריקת קוביות פעילויות - משחק הממלכה הודעות פרטיות - חברים פורומים - הודעות אחרונות כרטיס אישי מה חדש באתר?
שלום [אורח] התחבר
 
פרופיל
wolfor
שלח הודעה
בלוגים אחרונים
כותרת בלוג
שלושת מפתחות האבדון- חלק א'
הגלריה שלי
מדריך פוטושופ - שילוב תמונות
אולוו'רד-ליץ'
מדריך ליצירת כתב מתחלף בפוטושופ
מברשות לפוטושופ
שיטת משחק מגניבה ופשוטה
סיפורו של רודרולף פרק ב'
חייו של רודרולף
 

קהילות - משחקי תפקידים > סיפורים

גלוריאן צייד הראשים - חלק 1


10/21/2008

סיפורו של מתנקש אשר חייו נהרסו בעקבות מות הוריו על ידי שד מסתורי


דירוג מאמר
צפיות: 7539

הוא התקדם לכיוון הבית ושום צליל לא נשמע. הוא כבר היה מיומן בהתגנבויות ועוד יותר בהתנקשות שאחריהן. הוא עבר כבר את שלושת הגדרות הראשונות של הבית וכעת נותרה לו רק לנטרל את מערכת האזעקה הקסומה ואז הוא כבר יהיה בפנים. הוא ירד בשקט מהגג עוטף את עצמו בקסם חשכה אשר יגן עליו ככה שכל מי שיסתכל לכיוונו יראה רק חושך. הוא הגיע בשקט אל הגדר האחרונה שעליה הייתה מתוקנת המערכת כאשר הוא ראה לפתע בזווית העין איזה שהיא תנועה. בלי לחשוב פעמיים הוא זרק פגיון לכיוון ושנייה לאחר מכן נפל משהו דמוי כדור. לאחר בדיקה קצרה הוא גילה שהייתה זו עין קסומה שמטרתה היא לגבות את מערכת האזעקה למקרה שמישהו ינסה לפרוץ, אך הוא היה יותר מתוחכם מהעין הזאת, הוא הסבה את עצמו בצורה שגם העין לא תוכל לקלוט אותו. כך לפחות הוא כיווה.

לאחר מספר דקות של התעסקות עם המערכת הקסומה הוא שמע לחישות ופסיעות נעליים. הוא הטיל את הלחש הנוגד האחרון בזריזות יתר וכאשר השער נפתח הוא התפוצץ. הפיצוץ לא עשה יותר מידי נזק אבל הרעש היה מספיק חזק כדי להעיר שכונה שלמה ולאחר שהוא קם על רגליו וקילל מספר קללות טובות בקול, הוא רץ מהר פנימה על מנת להקדים את הבורח. הוא עשה סיבוב מהיר בחצר אך לא מצא כלום ולאחר מכן הוא הגיע אל דלת הכניסה של הבית ושבר אותה. לאחר הפיצוץ העז שמערכת האזעקה עשתה כבר לא היה איכפת לו להשמיע רעש מפני שאת גורם ההפתעה הוא כבר איבד. הוא ניכנס לבית וסרק אותו בזריזות וכאשר הוא הגיע לאחד מחדרי השינה הוא הופתע לראות דמות ישנה. הוא התקרב אליה דרוך, ותהה איך זה שלאחר כל הרעש הדמות עדיין לא התעוררה. שאלה זו נענתה מיד כאשר הוא ראה באוזניה של הדמות אטמי אוזניים. הוא סובב את הדמות ומיד תקע את הפגיון שלו בין העיניים של הדמות, או שם לפחות הוא חשב שהוא תקע אותו. כאשר הוא סובב את הדמות הוא נדהם לראות עיניים לבנות ריקות והגופה של הדמות היה קר כמו של מת. "הפעם הוא באמת הגזים" הוא מלמל לעצמו. עד שהוא סוף סוף היה קרוב לתפיסת השד שהרס לו את החיים, הוא גילה שהשד עוד יותר אכזר ממה שהוא שיער. עד היום היה השד מוצא גוף פונדקאי לחיות על חשבונו וחיי בו עד שהגוף היה מת כלומר פרק זמן של כשנה וכאשר גלוריאן היה מגיע בעוד אחד מניסיונות ההתנקשות שלו הוא היה בורח עם הגוף אבל עכשיו זה נהיה יותר מסוכן ובעייתי בשביל גלוריאן ויותר אכזרי בשביל הפונדקאי מפני שהוא פשוט היה מוצא גוף, משתמש בו ובורח כאשר הוא משאיר את הגוף מאחור. "זה נהיה בעייתי וחייבים למצוא לזה פתרון נוסף מלמל גלוריאן בדרכו החוצה מהבית.

 

 

 

 

"גלוריאן אדוני, אתה ער?" נשמע קול אישה רך מבחוץ ולאחריו מספר נקישות בדלת. ללא חשק קם גלוריאן ממיטתו וניגש לפתוח לשוליה שלו את הדלת. "מה קרה לאורה?" שאל גלוריאן. "אדוני," היא אמרה וקדה "אני חושבת שמצאתי דרך להתגבר על הבעיה החדשה עם השד".  בבת אחת התעורר גלוריאן למשמע משפט זה וישר שאל את שולייתו "ומהו הפיתרון?". לאורה הסבירה לו את הפיתרון שלה והרעיון מצא חן בעיניו. בפעם הבאה שהוא יאתר את השד הוא יצליח לחסל אותו....

 

 

 

הגיע השעה להוציא לפועל את התוכנית הסודית לתפיסת השד ולחיסולו. הוא הכין את כלי הפריצה שלו, את הפגיונות שלו הוא החביא על דש הברדס שלו ובתיקו הוא הכניס כמה מגילות קסומות ועוד כמה מגילות עם סמלים מוזרים עליהן. הוא פסע לכיוון הדלת ולפתע נזכר שהוא לא לקח את הפריט החשוב ביותר על מנת להצליח במשימה, הפריט שעל מנת להשיגו הוא הסתובב בכל כך הרבה מקומות בחודש האחרון. הוא לקח את מקל העץ השחור ויצא לדרך.

 
דרג את המאמר  דירוג מאמר
תוכן דירוג תאריך שם
 
‏21/‏10/‏2008 wolfor
 
טוב!! ‏24/‏11/‏2008 dark doom
 
הוסף תגובה   |   שלח לחבר תגובות גולשים
למאמר זה התפרסמו 4 תגובות
 
‏09/‏11/‏2008 18:31  מאת: Hit Man
חלק 2
מתי יוצא חלק 2
‏14/‏11/‏2008 16:56  מאת: wolfor
מתי שאני
יקבל איזשהן תגובות (חיוביות/שליליות) לגבי החלק הראשון
‏24/‏11/‏2008 07:51  מאת: dark doom
טובבב!
מעולה! אפרט בהמשך!
‏24/‏11/‏2008 14:48  מאת: dark doom
נחמד
אוקיי, אז ככה:
תאורים- טוב! 8/10
עלילה-מעולה! 10/10
עולם-בסדר 6/10
דיאלוגים-מעט, וחבל! 2/10

סך הכול נחמד. זה נראה יותר כמו הקדמה מאשר פרק. כדאי לך להוסיף קצת דיאלוגים.
 
ראשי | אודותינו | כניסה לחברים | הרשמה | תקנון אתר | צור קשר
סרטים | זכויות רפואיות